Retina – Blogger Magazin Teması

Retinaa - Blogger Magazin Teması

Burası Reklam alanı!

Retina – Blogger Magazin Teması

Retina Blogger teması Magazin-Blog tarzı bir temadır. Ana sayfada etiket sistemi mevcuttur. Blogger kullansam bu temayı kullanırdım gerçekten. Hem Kategorili bir sistem mevcut hemde en altında son yazılarınız görüntüleniyor. Ben temayı paylaşıyorum gerisi size kalmış birşey. Diğer Blogger Temaları için Blogger Temaları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

DEMO — İNDİR

“Retina – Blogger Magazin Teması” üzerine 4 düşünce

 1. Merhabalar,tema çok güzel teşekkürler ama bir şey soracağım. Acaba üstte çıkan ‘anasayfa,blog vs’ kısımlarını bir sayfaya nasıl bağayabilirim? Bu işte yeniyim yardım ederseniz sevinirim.

  1. Sanırım siz onları kategorilendirmek istiyorsunuz. Şuan bendeki oldugu gibi Örneğin Blogger Temalarına tıklayınca Blogger Temalarına ait yazılar açılıyor. Eğer öyle istiyorsanız Yazınızı paylaşırken etiket ekliyorsunuz Mesela Blogger olsun. Blogger ile ilgili tüm yazılarınızı Blogger etiketi ekleyin. Sonra menüye /search/label/Blogger urlsini veriyorsunuz.

   1. Merhaba

    Benim bir sorunum var ve bir türlü yapamıyorum. Bu tasarımı çok beğendim. Düzenliyorum ama bir türlü yapamadım. Yardım eder misiniz.

    Bunu;    #Sports

    Browse More

    Böyle Yapıyorum;    Yabancı Müzik

    Tümüne Bak.

    yapıyorum olmuyor. Yayınlarımda “yabancımüzik” diye bir etiket var ama gözükmüyor. Mavinin üstündeki yazı gözüküyor ve Tümüne Bak kısmına tıklayınca da etiketin aramasını yapıyor da yayınlar gözükmüyor orada. Yardım ederseniz çok sevinirim. Bu tasarımı çok istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*