WebDepot – Blogger Kişisel Teması

WebDepot - Blogger Kişisel Teması

WebDepot – Blogger Kişisel Teması

WebDepot teması şık tasarlanmış bir kişisel temadır. Kişisel bir blogger sitesi açıcaklar için ideal SEO dostu bir tema. Diğer temalar aksine, bu bazı CSS3 dahil ve diğer önemli işlevleri de dahil olmak üzere eşsiz özellikleri bir yeri vardır.

DEMO — İNDİR

Burası Reklam alanı!

WebDepot Blogger Şablon Özellikleri: (İngilizceden Türkçeye çevirilmiştir. Bazı çeviri hataları olabilir.)

Renkli Kenar Çubuğu Başlık: diğer blogger şablonları farklı olarak, biz ilk kez bir ufacık simgesi ile birlikte renkli kenar çubuğu başlıkları görüntülemek için yeni bir teknik kullanmak var. Örneğin, Facebook Widget için, biz Facebook temsil eden küçük bir simgesi “F” Logo ile birlikte koyu mavi kenar çubuğu başlık kullandık.

Sosyal Sayaç Düğmeler göz alıcı: Her yazının altında, sosyal sayısı düğmeleri ziyaretçilerinizin bir göz alıcı kıvılcım getireceğini böyle bir şekilde düzenlenmiştir görebilirsiniz. Biz Facebook, Twitter ve Google + sosyal karşı düğmeleri ekledik.

SEO Dostu: temanın bizim çoğu gibi, bu da SEO Dostu olduğunu. Bu on-sayfa SEO için önceden optimize edilmiştir. Başlık etiketlerini de dahil olmak üzere, Meta etiketleri, Anahtar Kelimeler ve derinlemesine optimize şeyler. Daha da önemlisi, önemli ölçüde daha hızlı diğer ağır şablonları çoğunluğu daha bu hızını.

Küçük İlgili Yayınlar: Bu tema, biz otomasyon çalışacak bir hali İlgili yazılan Widget ekledik. Küçük normal büyüklükte olan bu nedenle kolayca okuyucuları tarafından görülebilir.

Diğer Özellikler: Açılır Menü, 4 sütun altbilgi, çok renkli düzeni, dişli yorum sistemi, 2 sütun şablonları, ve çok daha fazlası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*