Last Day on Earth Survival Hileli Mod Apk – v1.7.2

Last Day on Earth Survival Hileli Mod Apk

Last Day on Earth Survival Mega Hileli Mod Apk indir

Geleceğe fazla uzağa değil ama bir kaç yıl uzağa gittiğimiz Last Day on Earth Survival‘da hayatta kalma mücadelesi vereceğiz. Yıl takvimlerde 2027 yılını gösteriyor ve dünyada insanlık tükenmeye başlamış ve zombi virüsü her yere yayılmıştır. Neredeyse yok denecek kadar az insanın kaldığı dünyada sizler boş oturmayacaksınız. Kendinize bir yaşam alanı oluşturarak etrafta gezinecek ve silah, yiyecek ve içecek arayarak hayata tutunmaya çalışacaksınız. Zombiler her yerde! Bu yüzden dikkatli olacak ve elinizde kötü de olsa bir silah olacak. Zombi ile karşılaştığınız da ise o sizi öldürmeden siz onu öldüreceksiniz.

Tabi oyunda en büyük düşmanınız zombiler olmayacak. Sizin gibi insanların da kol gezdiği dünyada insanlar artık büyük bir tehlike! Sizi öldürüp topladığınız eşyaları yağmalama peşindeler. Tabi siz de bu yolun yolcusu olacaksınız. Öldürdüğünüz kişilerin eşyalarını toplayarak kısa yoldan bir sürü eşyaya sahip olabileceksiniz. Ayrıca oyunda sadece öldürmeye odaklanmayacaksınız. Birileri ile ittifak kurarak kalabalık bir şekilde daha güçlü olabilir ve böylece ölme ihtimaliniz de daha azalmış olur. Oyunda her öldüğünüzde sıfırdan başladığınız için aşağıdaki linklerden sizlere Last Day on Earth Survival‘ı Mega Hileli Mod Apk olarak sunuyorum. Böylece oyunu fazla zorlanmadan oynayabilecek ve daha rahat bir şekilde gezebileceksiniz.

Burası Reklam alanı!

Last Day on Earth Survival Hileli Mod Apk Last Day on Earth Survival Hileli Mod Apk Last Day on Earth Survival Hileli Mod Apk Last Day on Earth Survival Hileli Mod Apk

Last Day on Earth Survival Hileli Mod Apk Linkleri

BOYUT : 110 MB

LDOES – Hileli Mod APK

LDOES – Data

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*