Etiket arşivi: Fenerbahçe Salzburg geniş maç özeti

Fenerbahçe Salzburg Maç Özeti izle 06.08.2013

Fenerbahçe Salzburg Maç Özeti izle 06.08.2013

Fenerbahçe ve Salzburg karşılaşmasının özetini yazımızın devamında izliyebilir önemli dakikaları ise okuyabilirsiniz. Diğer takımların maç özetlerine ise Maç Özetleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçe Salzburg Maç Özeti izle 06.08.2013

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön eleme rövanş maçında Fenerbahçe, Salzburg u yenerek  play-off turuna başarılı bir şekilde yükseldi.

Maçtan Önemli Dakikalar

Red Bull Salzburg 3. dakikada Jonathan Soriano’nun attığı gol ile 1-0 öne geçti. Kampl sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine yerden pasını verdi veJonathan Soriano gelişine vurarak topu ağlara gönderdi.

Fenerbahçe 8. dakikada Meireles’in attığı mükemmel füze ile 1-1’lik beraberliği sağladı. Sow sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Kuyt dışarıya doğru kafayla indirdi, Meireles ceza sahası dışından gelişine sert vurdu ve top 90 diye tabir edilen köşeden ağlarla buluştu.

Fenerbahçe 16. dakikada Sow’un attığı gol ile 2-1 öne geçti. Kuyt sol kanattan ceza sahası içine arapasını verdi, Sow topu aldı, dönerek köşeye sert vurdu ve top ağlarla buluştu.

Fenerbahçe 34. dakikada Webo’nun attığı golle durumu 3-1 yaptı. Sow ceza sahası içine arapasını verdi, Webo savunmanın arasından sıyrılarak topla buluştu, kaleciyle karşı karşıya aşırtma vuruşunu yaptı ve topu ağlara gönderdi.

Fenerbahçe Salzburg Maç Özeti izle 06.08.2013