Etiket arşivi: hd

Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 Türkçe Dublaj Full indir

Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 Türkçe Dublaj Full indir

alacakaranlik safak vakti bolum 2

Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 Türkçe Dublaj Full indir

Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 1‘de bebeğini doğurmaya çalışırken ölümle burun buruna gelen Bella, bebeğinin içini parçalamasına rağmen bebeğini doğuruyor. Edward ise Bella’yı hayatta tutabilmek için ona kendi zehrini enjekte ediyor ve vampir olmasını bekliyor. Bölüm 2‘de ise Bella vampir oluyor ve sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen bebeklerine Renesmee adını veriyor. Renesmee hem vampir hemde insandır. Bu olaylar sırasında Renesmee’yi gören Jacob ise ona mühürleniyor.

Bella, Jacob’ın Renesmee’ye mühürlendiğini duyunca sinirleniyor ve Jacob’a saldırıyor. Artık yeni vampir olduğu için hepsinden çok daha güçlü. Zaman geçiyor ve Renesmee biraz daha büyüyor. Edward’ın kuzeni Irine bebeği uçarken görüyor ve tam vampir olduğunu sanarak Volturi’nin kurallarını bozduğunu sanarak Aro, Marcus ve Caius’a haber veriyor. Haber vermesiyle büyük bir savaşın başlamasının sebebinede neden olmuş oluyor. Çünkü Aro o çocuğu duyduktan sonra ordusunu toplarak çocuğu ve ailesini öldürmek isteyecektir. Bunun haberini alan Cullen’lar ARO’ya karşı ordu kurmak için diğer vampirlerden yardım istiyorlar. Bunun yanısıra Kurtlarda Cullenların ordusuna katılıyor. ARO ve Aro’nun ordusu ile Cullenlar ve onların ordusu büyük bir savaş için karşı karşıya geliyorlar…

Alacaraknlik safak vakti bolum 2 turkce dublaj indir

indirme linkleri

Alacaraknlık Şafak Vakti Bölüm 2 TR Dublaj Full indir

——- ALTERNATİF ——-

Alacaraknlık Şafak Vakti Bölüm 2 TR Dublaj Full indir

——- ALTERNATİF ——-

Alacaraknlık Şafak Vakti Bölüm 2 TR Dublaj Full indir

Herkül Efsane Başlıyor Full

Herkül Efsane Başlıyor Full Türkçe Dublaj indir

herkul efsane basliyor indir

Herkül Efsane Başlıyor Full Türkçe Dublaj indir

Hercules Filmi M.Ö 1200’lü yılında Antik Yunan kentlerinden birinde geçmektedir.  Ozamanın kraliçesi yakışıklı Zeus’a gönlülü kaptırır ve ondan Herkül adında bir çocuğu olur. Bu çocuğun kaderi şimdiden yazılmıştır. Kraliçe bu çocuğu istemesinin en büyük nedeni ise zalim Kralın hükmünü bitirmek.  Ülkedeki tüm insanların bir kurtarıcıya ihtiyaçları vardır. Aradan uzun bir zaman geçer ve Herkül kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmemektedir. Herkül‘ün o zaman ise tek bir amacı vardır. Herkül, Grit prensesine aşık olmuştur ve tek isteği Grit prensesininde ona karşılık vermesini istemektedir. Ama Herkül‘ün 2 yolu vardır ve berini seçmek zorundadır. Ya aşkının peşinden gidicek ve kaçıcak. Yada ülkesi için savaşıcak. Ülkesi için gireceği bu savaşta onu büyük tehlikeler beklemektedir. En önemliside tanrıların gazabıdır. Sitemizden Herkül Full Türkçe Dublaj indirebilirsiniz.

Herkül Efsane basliyor turkce dublaj indir

Herkül Efsane Başlıyor filmini izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Kellan Lutz’un başrolünü oynadığı bu filmi sitemizden full indirerek izlemeye başlayın.

video

indirme linkleri

Alttaki linkten Turbobit Premium Olarak Hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Sizin için premium linke çevirip ekledim.

İNDİR