Etiket arşivi: hilesi

Facebook Sayfa Kasma - Takipçi Kasma - Durum Beğendirme Hilesi

Facebook Sayfa Kasma – Takipçi Kasma – Durum Beğendirme Hilesi

Facebook Sayfa - Abone Kasma Hilesi

Facebook Sayfa Kasma – Takipçi Kasma – Durum Beğendirme Hilesi

Artık sosyal ağlarda popüler yada çok daha fazla popüler olmak çok kolay. Çoğu kişinin istediğidir aslında popüler olmak ve bende size en kolay yönetmini veriyorum.  Mesela Facebook ta bir fotoğrafmı paylaştınız yada yorum ve onu az kişi beğendi buda sizin hoşunuza gitmedi. Daha fazla beğeninizi arttırmak için Facebook Durum Beğendirme Hilesi paylaşıyorum.

Yeni bir Facebook  sayfasımı açtınız ve bu sayfayının beğeni sayısı çok mu az ? Tabiki sayfanızı daha çok kişilere beğendirmek istersiniz en kısa sürede. Bunun için size Facebook Sayfa Kasma Hilesi yada Facebook Sayfa Beğendirme Hilesi paylaşıyorum. Bu hile sayesinde sayfalarınız kısa bir sürede çok daha fazla kişi tarafından beğenilicek.

Arkadaşlarınız arasında Facebook ta popüler görünmek yada Profilinizi Sayfa yerine kullanmak istiyor olabilirsiniz. Profilinizi sayfaya çevirmenize hiç gerek yok. Takipçinizi açarak takipçi sayınızı çoğaltıp arkadaşlarınız arasında ve diğer kişiler arasında çok daha fazla popüler kişi olarak görünebilirsiniz. Yada Durum kasmadan Takipçi sayınızı çoğaltırsanız paylaştığınız durum yada fotoğraf çok kişi tarafından görüldüğü için daha fazla beğeni alabilirsiniz. Bende size Facebook Takipçi Kasma hilesi yada Facebook Takipçi Arttırma hilesi paylaşıyorum.

Facebook Sayfa Durum ve Takipçi Kasma Hileleri için Siteler

1- Yabacı ve Türk Karışık En iyi Sayfa Durum Takipçi Sitesi Tıkla !

2- Türkçe Durum Resim ve Yorum Beğendirme Sitesi Tıkla!

3- Türkçe Durum ve Fotoğraf Beğendirme Hilesi

Metin2 7x indir 2013

metinlogo1-600x300

Metin2 7x indir 2013

Metin2‘de artık hile her zaman lazım oluyor. Özellikle bunlardan biriside 7x hilesi. 7x hilesi sayesinde slotlara çok hızlı vurarak çok seri bir şekilde kasılabilirsiniz ve çok seri metin kesebilirsiniz. Zaten bu hileleri kullanmayan kalmadı kaldıysada çok az kişi kullanmıyordur. Şimdi sizlere metin2 7x hilesini paylaşıyorum kurulumu çok basittir.

Kurulum :

  • İndirdiğiniz 7x hilesini rardan çıkarıyoruz.
  • Rardan çıkardığınız hileyi metin2 pack klasörünun içine kopyalayıp yapıştırıyoruz.
  • Kopyala Yapıştır yaptıktan sonra Metin2 mize girip oyunumuzu hileli bir şekilde oynuyoruz

Turbobit

http://turbobit.net/k1zakmz4rrqd.html

uploaded

http://uploaded.net/file/17kbgbex