Etiket arşivi: müzik

Ücretsiz Müzik indir

ucretsiz muzik indir

Günlük hayatımızda büyük yer kaplayan ve ihtiyaçlarımızdan biri haline gelen müzik indirmek oldukça popülarite sahibi olmuştur. Gencinden yaşlısına herkes sevdiği müzikleri dinlemek için önce müzikleri indirme yolunu seçmekte.

Mp3 indirmek günümüz şartlarında oldukça basit ve hızlı olmasına karşın her yazılıma güvenmemeli kaliteli ve güvenli yazılımlar kullanarak ücretsiz müzik indirmeliyiz.

Peki yukarıda bahsettiğimiz gibi güvenilir hızlı ve ücretsiz mp3 indirebileceğimiz bir yazılım var mı ? Elbette var. Yukarıda saydığımı tüm özellikler fazlasıyla MediaDrug adlı yazılımda mevcut.

MediaDrug sayesinde en son çıkan, en popüler olan, en eski şarkıları yani kısaca tüm şarkıları ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca MediaDrug size diğer mp3 indirme yazılımlarından daha fazlasını sunmakta.

En önemli özelliklerinden biri olan albüm indirici sayesinde tek tıkla sevdiğiniz sanatçıların albümlerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Böyle arama motorlarında saatlerce teker teker mp3 aramaya da MediaDrug ücretsiz mp3 indirme programı sayesinde son vermiş olacaksınız.

Peki MediaDrug’un bizlere sunduğu başka yerde bulamayacağımız özellikleri bittimi elbette hayır. MediaDrug bedava mp3 indirme programı sayesinde istediğiniz parçalardan kendinize bir çalma listesi oluşturabilir, parçaları istediğiniz düzene göre yerleştirebilir ve o anki moodunuza göre parçaları ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

MediaDrug’un saymakla bitmeyecek özelliklerinden en önemli olanlarından biriside tüm işletim sistemlerine uyumlu olması. Windows, Android, Mac, Linux gibi en çok kullanılan işletim sistemlerine uyumluluğu sayesinde tüm kullanıcılarına ücretsiz müzik keyfini en kaliteli ve ücretsiz olarak sunmakta.

Hiçbir ücretsiz müzik indirme programında bulamayacağınız bu özellikleri MediaDrug bir program altında topladı ve siz müzik severlerin kullanımına sundu. Sizde aşağıdaki linkten MediaDrug’un resmi internet sitesine ulaşabilir ve MediaDrug’un hemen ücretsiz olarak indirebilir ve bedava mp3 keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

 http://mediadrug.com/tr

Tumblr Müzik Ekleme

Tumblr Müzik Ekleme

Tumblr Müzik Ekleme

Son günlerin popüler bloglarından biri olan Tumblr’e müzik eklemeyi göstericem. Çoğu Tumblr bloguna eklenen müzikleri artık sizde ekliyebilirsiniz. You Tube’den istediğiniz müzikleri tumblr blogunuza SCM Player sayesinde ekliceksiniz.

1. Adım

İlk olarak SCM Player sitesine giriş yapıyoruz. Site : http://scmplayer.net/

Aşağıdaki resim gibi karşınıza farklı stilde player seçenekleri gelicek. Hoşunuza giden playeri seçiyoruz.

Tumblr Müzik Ekleme

2. Adım 

Playeri seçtikten sonra alttaki Next butonuna tıklıyoruz ve aşağıdaki gibi You Tube’den hoşunuza giden müziklerin URL sini kopyalıyoruz ve SONG URL nin altına yapıştırıyoruz. SONG Title nin altına ise eklediğiniz müziğin adını yazıyorsunuz. Bu alt alta sıralayarak yapabilirsiniz. Eğer sekmeler size az geldiyse ADD More Song butonuna tıklayarak sekme ekleyebilirsiniz.

Tumblr Müzik Ekleme

Kopyaladıktan sonra anlattığım yerlere linkleri yerleştiriyoruz.

Tumblr Müzik Ekleme

3. ADIM

İşlemler bittikten sonra çalma yöntemlerini ayarlıyoruz.  Default Volume %100 yapın, sesi yüksek verir. Auto Play kutusunu işaretlerseniz blogunuzda müzik otomatik olarak çalar. Kesin işaretlemeniz gereken bir kutu. Shuffle Playback bu kutuyu işaretlerseniz müzikleriniz sıra sıra değilde karışık olarak çalıcaktır. Diğerlerini karıştırmanıza gerek yok. İşinize yarıcaklar bu anlattıklarım.

Tumblr Müzik Ekleme

 

5. Son Adım.

Size bir HTML kodu vericektir. Sizde bu kodu tumblr adresiniz > Kişiselleştir > HTML’i Düzenle ye tıklayıp CTRL + F yardımıyla </body> kodunu aratıyoruz. Bulduktan sonra </body> kodunun bir öncesine kodlarımızı ekliyoruz. Artık Tumblr blogunuza müzik eklenmiş olucaktır

Tumblr Müzik Ekleme

Arkadaşlar benim Tumblr adresim : http://cagriatabay.tumblr.com/ belki takip etmek istersiniz.:) Tumblr hakkında yazılarımızı Tumblr adresimizden yayınlıcaz.